Kurs BIOFEEDBACK I i II stopnia 20-22 Maja 2024

Kurs BIOFEEDBACK I i II stopnia 20-22 Maja 2024

20-22 maja 2024 r. w zapraszamy na Kurs Biofeedback I i II stopnia, który odbędzie się w Szczecinie w Akademii Nauk Stosowanych TWP. Kurs przeprowadzi dr Lilia Suchocka z Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic z Lublina.

Uczestnicząc w naszym kursie zdobędziecie Państwo wiedzę o metodzie Biofeedback oraz nauczycie się korzystać z niej w praktyce. Ponadto zdobędziecie umiejętności i kompetencje umożliwiające profesjonalną pracę z klientem.

Dla kogo?
Kurs Biofeedback skierowany jest do osób pracujących z ludźmi, a w szczególności do: psychologów, pedagogów, logopedów, lekarzy, neurologów, fizjoterapeutów, psychiatrów, rehabilitantów.
Oferta specjalna skierowana jest do studentów piątego roku kierunku Psychologia i Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz uczestników studiów podyplomowych ANS TWP w Szczecinie.

Proponowany kurs, to coś więcej niż tylko EEG Biofeedback
Poznacie Państwo podstawy Biofeedbacku fizjologicznego, w skład którego wchodzą takie parametry, jak: EMG (mięśniowy) HRV (kardiologiczny) i RSA (oddechowy).

Dwa stopnie w jednym kursie
Zapewne szukając najbardziej odpowiedniego dla siebie kursu Biofeedback spotykacie się Państwo z podziałem kształcenia na dwa stopnie. Oferowany przez nas kurs łączy w sobie zarówno I jak i II stopień kształcenia.

Certyfikat
Jako absolwenci naszego kursu otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający posiadane kwalifikacje oraz suplement do certyfikatu zawierający wykaz efektów kształcenia. Wejdziecie także w posiadanie autorskich materiałów szkoleniowych Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic.

Prowadzący kurs

  • dr Lilia Suchocka, doktor psychologii, pracownik naukowo-dydaktyczny, psychoterapeuta w nurcie Logoterapii V. E. Frankla, trener metody Biofeedback
  • mgr Piotr Machała, specjalista i trener metody Biofeedback, psychoterapeuta w nurcie Logoterapii V. E. Frankla w trakcie certyfikacji

Cena kursu: 2400 zł

Oferta specjalna dla studentów V roku psychologii i pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej ANS TWP oraz uczestników studiów podyplomowych ANS TWP – 1900 zł.

Zapisz się i dołącz do grona terapeutów Biofeedback! 

Link do zapisów: KLIKNIJ, ABY SIĘ ZAPISAĆ

Zadzwoń do nas!