Zaproszenie na seminarium doktoranckie

Zaproszenie na seminarium doktoranckie

Szanowni Państwo,

 

Kierownik Międzywydziałowej Katedry Realizmu Krytycznego Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie prof. UKSW dr hab. Krzysztof Wielecki oraz JM Rektor prof. ANS TWP dr hab. Waldemar Urbanik mają przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w I seminarium doktoranckim Międzywydziałowej Katedry Realizmu Krytycznego ANS TWP w Szczecinie, które odbędzie się 22.06.2022 w godz. 14.00 – 15.30 w budynku Uczelni przy ul. Monte Cassino 15 w sali nr 12.

Seminarium będzie mieć charakter otwarty dla wszystkich pracowników Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje. Spotkania będą odbywały się cyklicznie w formule stacjonarnej.

Ramowy plan I seminarium doktoranckiego:

  1. Otwarcie seminarium – prof. UKSW dr hab. Krzysztof Wielecki
  2. Koncepcja pracy doktorskiej pt. Adaptacyjność i podmiotowość w procesie dopasowania jednostki do elementów systemów zarządzania – mgr Maciej Stachowski (promotor: prof. ANS TWP dr hab. Waldemar Urbanik)
  3. Dyskusja

Z wyrazami szacunku, licząc na Państwa obecność w dniu 22.06.2022 r. prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 20.06.2022 r. na adres

e-mail: katedra-rk@anstwp.pl

 

 prof. UKSW dr hab. Krzysztof Wielecki

Home
Oferta
Rekrutacja
Kontakt