Zaproszenie na Rajd Uczelniany

Zaproszenie na Rajd Uczelniany

Szanowni Państwo,

Wykładowcy, Studenci, Przyjaciele Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie

Mija kolejny rok akademicki, który nie był łatwy i obfitował w wiele zaskakujących wydarzeń i nieoczekiwanych zmian sytuacji, dlatego zależy nam abyśmy mogli spotkać się razem z Państwem w przyjaznych i miłych okolicznościach, mniej oficjalnych niż w murach naszej uczelni.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie wraz z Rodzinami i Przyjaciółmi na II Rajd pn. „Uczelniane spotkanie na słonecznej polanie”, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022 r.

Rajd rozpoczynamy pod budynkiem Uczelni przy ul. Broniewskiego 14 w Szczecinie  o godzinie 10.00. Następnie ruszamy urokliwymi ścieżkami Lasu Arkońskiego na „Polanę Białą” przy ul. Miodowej (mapka w załączeniu).

Każdy może iść lub jechać w swoim własnym tempie. Można zabrać kijki, rowery, hulajnogi a przede wszystkim dobry humor i pogodę ducha.

Na polanie ok. godz. 12.00 czekać na wszystkich będzie ognisko, kiełbaski do pieczenia, bułki oraz napoje. Każdy uczestnik po ukończeniu Rajdu otrzyma od nas medal za wytrwałość.

Bardzo liczymy na Państwa obecność i wspólne spotkanie. Warto zabrać ze sobą: nakrycie głowy, płyn na komary i kleszcze oraz koc.

Fundatorem wydarzenia jest Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie.

Zachęcamy zabrać Rodzinę i Przyjaciół. Uruchamiamy rejestrację pod linkiem:

https://forms.gle/qi9Vhw8cUkPsqV7c6

Każdy uczestnik musi być zarejestrowany, więc jeśli zabieracie Państwo osoby towarzyszące, każdą z osobna należy zarejestrować.

Cieszymy się na ten wspólny czas, który będzie preludium do sesji, wakacji i nowego roku akademickiego.

 

Zespół ANS TWP w Szczecinie

Mapka:

Home
Oferta
Rekrutacja
Kontakt