Zaproszenie na konferencję naukową „Spektrum rozmów- rodzina, edukacja, praktyka”

Zaproszenie na konferencję naukową „Spektrum rozmów- rodzina, edukacja, praktyka”

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na Konferencję Naukową „Spektrum rozmów – rodzina, edukacja, praktyka“, która odbędzie się w dniu 05.04.2024 r. w Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie, ul. Monte Cassino 15.

Konferencja ma na celu dostarczenie praktykom i terapeutom narzędzi, strategii i technik pracy z osobami z autyzmem. Podczas konferencji będziemy skupiać się na praktycznych aspektach pracy z osobami z autyzmem, obejmujących m.in. diagnozę małego dziecka, wsparcie uczniów oraz osób dorosłych. Przybliżone zostaną  również  metody terapeutyczne. Konferencja będzie obejmować prezentacje praktyków z szerokiego spektrum dyscyplin z bogatym warsztatem pracy oraz doświadczeniem zawodowym między innymi specjalistów z Krajowego Towarzystwa Autyzmu w Szczecinie oraz Fundacji  Aleklasa z Warszawy.

Prosimy o rejestrację na konferencję poprzez formularz dostępny pod linkiem: Link do rejestracji

Konferencja jest bezpłatna i odbywać się będzie stacjonarnie dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia swojego udziału. Zapraszamy do udziału terapeutów, nauczycieli, pracowników socjalnych, edukatorów, studentów oraz rodziców i opiekunów osób z autyzmem w naszym wydarzeniu i wspólnego promowania zrozumienia oraz akceptacji dla osób z autyzmem.

Z wyrazami szacunku

Zespół ANS TWP w Szczecinie

Home
Oferta
Rekrutacja
Kontakt